Привітання з Днем селища Дослідне!

Дата: 01.08.2023 10:27

Дорогі мешканці селища Дослідне!

З найщирішими вітаннями до величного дня – Дня заснування вашої чудової рідненької оселі – селиша Дослідне! Сьогодні ми відзначаємо не лише історичну подію, але й спільну працю, злагодженість і постійний розвиток.

Селище Дослідне – це не просто набір будинків, а особливий куточок, який кожен з його мешканців дбайливо втілює у своїх серцях. Тут ви співпрацюєте, вчитеся один в одного і разом прагнете до нових вершин. Ваша місцева спільнота – це велика родина, де кожен з вас має своє важливе місце і роль у створенні неповторного характеру селища.

Дозвольте відзначити досягнення кожного жителя Дослідного, кожного променя сонця, яке впадає на ваші вулиці, кожного дня, проведеного разом у щасті та спокої. Завдяки вашій єдності та наполегливій праці, ми спромоглися створити осередок гармонії та доброзичливості.

Нехай цей День заснування буде днем радості і пишним святом, наповненим приємними зустрічами, усмішками і сімейною теплотою. Бажаю вам незмірної радості, взаємопідтримки, мирного неба та добробуту. Хай ваше селище процвітає і надалі, а дружба між його жителями зміцнюється з кожним новим днем.

Вітаю всіх з Днем заснування селища Дослідне!

З повагою та найкращими побажаннями, Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК