Вітаємо переможців онлайн-конкурсу!

Дата: 05.08.2023 12:46

Вигодянська сільська рада оголошує про завершення онлайн-конкурсу до Дня села Петрове “Квітуча садиба”!

Дякуємо учасникам за надіслані фото та всім, хто активно долучився до вибору переможців своїм голосуванням.

У переможну трійку ввійшли фото, котрі набрали найбільшу кількість ваших вподобань.

Отже, переможцями конкурсу стали:

І місце — Тетяна Кошлец
ІІ місце — Анастасія Білінец
ІІІ місце — Ольга Злобіна

Хочеться нагадати, що переможців було визначено за допомогою голосування в соціальній мережі, де кожен бажаючий міг залишити свій голос на чиюсь користь.

Переможці будуть нагороджені подяками та подарунками.

Ще раз вітаємо переможців! Дякуємо всім за участь у конкурсі та активне голосування!

Успіхів і до нових конкурсів!