Привітання сільського голови з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

Дата: 06.08.2023 12:49

Від імені Вигодянської громади щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

У цей день ми вшановуємо Вашу стійкість, мужність, відвагу та могутній потенціал.

У перші дні повномасштабного вторгнення в Україну московської нечесті, кремлівські брехуни розповідали, що українські повітряні сили повністю знищені. Згодом ці «знищені» повітряні сили знищили сотні ракет, літаків, гелікоптерів, безпілотних літальних апаратів ворога, не давши противнику панувати у небі.

І ворог щодня боїться наших яструбів! Українське небо викликає у нього страх! Страх бути знищеним! Знищеними «привидами» Києва, Харкова, Миколаєва, Запоріжжя, Авдіївки…

Дякую Вам, наші захисники.

Дякую за десятки тисяч життів наших воїнів на передовій, які врятувалися завдяки вчасній і такій необхідній підтримці з повітря.

Дякую за сотні тисяч збережених життів у мирних українських містах, які врятували наші повітряні сили, знищуючи так звані московські «високоточні» ракети.

Дякую всім нашим повітряним асам. Своїми професійними діями та героїчною майстерністю ви довели, хто насправді є господарем українського неба.

І так буде завжди!

Щиро бажаю нашим воїнам неба міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання поставлених завдань.

Божої опіки та мирного неба після перемоги над рашистським злом.

Вічна пам'ять та Царство Небесне загиблим Героям!

Слава Україні!

Слава Українській Авіації!