Сумна звістка знову пекучим болем відгукується у Вигодянській громаді.

Дата: 10.08.2023 11:45

Сумна звістка знову пекучим болем відгукується у Вигодянській громаді.

Захищаючи рідну землю, 6 серпня 2023 року, біля міста Мар’їнка у Донецькій області загинув житель с.Вигода, Грабовенко Віктор Володимирович, 16.06.1991 року народження.

Вся наша громада глибоко співчуває рідним і близьким, друзям і бойовим побратимам. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини.

Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та незалежність України.

Вічна пам’ять та слава відважному Захиснику України!

Україна обов’язково переможе в ім’я Героїв, які віддали найцінніше за наше майбутнє - свої життя.

Про місце й час зустрічі та поховання загиблого повідомимо додатково.