Про реалізацію експериментального проекту

Дата: 19.07.2023 10:47

Про реалізацію експериментального проекту
Вигодянська сільська рада інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2023 року № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» ухвалено рішення про реалізацію експериментального проекту, щодо надання окремих  соціальних послуг найбільш вразливим категоріям громадян. Йдеться про осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які через бойові дії або тимчасову окупацію перебувають у складних життєвих обставинах.
Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» визначено учасниками експериментального проекту з надання соціальних послуг. У межах реалізації соціального проекту ці заклади зможуть надавати вищезазначеним громадянам такі соціальні послуги:
— стаціонарного догляду;
— притулку;