ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Паліївського старостинського округу Вигодянської сільської ради

Дата: 21.08.2023 10:05

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення кандидатури

на посаду старости Паліївського старостинського округу

Вигодянської сільської ради

Вигодянська сільська рада Одеського району Одеської області проводить з 21 серпня по 08 вересня 2023 року громадське обговорення кандидатури старости Паліївського старостинського округу Вигодянської сільської ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) кандидатури старости в старостинських округах Вигодянської сільської ради.

Голова Вигодянської сільської ради виносить на розгляд жителів Паліївського старостинського округу кандидатури на посаду старости Паліївського старостинського округу Вигодянської сільської ради:  Криницького Дмитра Валерійовича.

Розпорядження від 18.08.2023 № 103-СР «Про початок проведення громадського  обговорення кандидатури старости в Паліївському старостинському окрузі Вигодянської територіальної громади» розміщено на офіційному веб–сайті Вигодянської сільської ради.

Враховуючи воєнний стан в нашій країні громадське обговорення кандидатури Криницького Д.В. на посаду старости Паліївського старостинського округу проводитиметься шляхом зібрання підписних листів з відвідуванням місць проживання громадян: с. Паліївка - 549, с.Сонячне - 153, с.Зоряне - 191.

Жителям Паліївського старостинського округу, які братимуть участь у громадському обговорені, в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України для документального фіксування комісією результатів волевиявлення осіб-жителів старостату щодо підтримки кандидата на посаду  старости. Підтвердженням підтримки кандидата є засвідчення підтримки  виборцями, жителями старостату, особистим підписом в підписному листі.

Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.