Мінцифра презентує новий освітній серіал про професію кондитера

Дата: 04.08.2023 12:01

Серіал «Кондитер» входить до п’ятірки найпопулярніших на оновленій платформі Дія.Освіта. У ньому експертка Анастасія Степанова не лише розповість про плюси та мінуси професії, а й навчить створювати справжні кулінарні шедеври: святкові торти, порційні тістечка, мусові десерти, тарталетки, готувати різні креми й види тіста.

Про що в серіалі?

• Обов’язки кондитера
  • Базовий набір приладдя кондитера
  • Різновиди тіста для випічки
  • Різновиди кремів. Рецепт крему Муслін
  • Бісквіти. Рецепт бісквіта Женуаз
  • Загусники та агенти желювання. Рецепт полуничної дзеркальної глазурі
  • Перші кроки, щоб стати кондитером

Дивіться освітній серіал за посиланням:

Після перегляду запрошуємо пройти фінальне тестування й отримати сертифікат. Його можна додати до резюме.

Крім цього, радимо спробувати симулятор та пройти весь процес приготування торта Фрезьє: виберіть інгредієнти для крему, замісіть тісто і створіть дзеркальну глазур. Дізнайтеся, яким є звичайний день кондитера:

Платформу Дія.Освіта створено з урахуванням ДСТУ ISO/IEC 40500:2015 «Інформаційні технології. Настанова з доступності вебконтенту W3C (WCAG) 2.0» щодо вимог безбар’єрності та потреб людей з порушенням зору. Частина контенту платформи містить субтитри українською мовою для користувачів з порушенням слуху, а деякі освітні продукти дублюють контент жестовою мовою.

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Анастасії Степанової.