У Вигодянській громаді вшанували пам'ять Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
У Вигодянській громаді вшанували пам'ять Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
На знак вшанування пам’яті Захисників з Вигодянської громади і всіх полеглих у боях за незалежність і суверенітет України бійців 29 серпня у громаді відбулося покладання квітів до могил загиблих Героїв.
Участь і скорботному заході взяли представники Вигодянської сільської ради, старости, колективи філій КЗ “Центр культури, дозвілля та туризму”, навчальних закладів та мешканці.
О 10:00 пам’ять про захисників України працівниками сільської ради вшановано загальнонаціональною хвилиною мовчання.
Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну, саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків.
Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення антитерористичної операції.
Герої не вмирають!