ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури старости Вигодянської сільської ради Паліївського старостинського округу

Дата: 30.08.2023 13:51

Комісія з організації та проведення громадського обговорення кандидатури старости  Вигодянської сільської ради Паліївського старостинського округу, створена розпорядженням сільського голови Вигодянської сільської ради № 103-СР від 18 серпня 2023 року, інформує про проведення громадського обговорення кандидатури КРИНИЦЬКОГО ДМИТРА ВАЛЕРІЙОВИЧА на посаду старости Паліївського старостинського округу  шляхом відвідування місць проживання жителів Паліївського старостинського округу Вигодянської сільської ради, які є повнолітніми та мають право голосу на виборах і зареєстровані  у старостинському окрузі.

Побудинкове опитування відбудеться з  31 серпня по 07 вересня 2023 року на території Паліївського старостинського округу Вигодянської сільської ради (села Паліївка, Зоряне, Сонячне)  з наданням жителям округу заповнити підписні листи-опитування щодо підтримки зазначеної вище кандидатури  на посаду старости.

Докладніше ознайомитися з даними про кандидата (фото та автобіографія) можливо  на офіційному веб-сайті Вигодянської сільської ради.