Дата: 04.10.2023 09:13

Павло Гудімов, куратор і засновник артцентру «Я Галерея» під час дискусії про культурну безбар'єрність на Кураж 👇🏼

💬 «Війна привнесла нову долю активізму в культурі, вона привнесла більше відкритості та більше різкості. Ті речі, які раніше говорили десь так в потилицю, зараз готові говорити в обличчя. І це, по суті, більш європейський, більш чіткий підхід... Я терпіти не можу, коли хтось каже: «Чому в час війни ви займаєтесь культурою?». Чому вони ставлять це як недолік? Або: «Ви маєте займатися тим, що допомагати фронту». Ми допомагаємо фронту. Ми допомагаємо фронту тим, що розвиваємо культуру».

Дискусія про культурну безбар'єрність (bit.ly/3EyOdT1) пройшла у межах лекторію на «Куражі» у вересні 2023 року.

🎤 Разом з ГО Безбар'єрність «Кураж» залучив профільних спікерів до обговорення теми безбар'єрності, а також ментального здоров'я, підтримавши комунікаційну кампанію Ти як? Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що впроваджується за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

#тияк

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree