Привітання з Днем села Василівка

Дата: 14.10.2023 08:51

Шановні мешканці села Василівка!

Сьогодні, коли осіннє сонце світить яскраво над нашою громадою і природа розкввтає в усій своїй зрілій красі, ми святкуємо особливий день - День села Василівка. Ця назва, здається, може бути такою звичною і невидимою, але за нею криються цікаві сторінки історії та культури.

Село Василівка, раніше відоме як Каная Мурза, Барабой, Шостка і Шестаково, створило міцний фундамент свого імені завдяки історії та видатним подіям, які тут розгорталися. Ваше село народжувалося з року в рік, набираючи своє унікальне обличчя. І нині, коли вас тут об'єднано під однією назвою, ми можемо відзначити цю історію та діяльність кожного покоління, що жило в цьому чудовому куточку нашої громади.

Село Василівка здобуло свою назву на честь генерал-майора Василя Дубецького, який побудував тут палац-садибу, що здавна відома як "Лігво Вовка". Цей палац став символом вашого села, приховуючи в собі історію та спогади про минуле. Звідси вийшла велика кількість видатних постатей, які додали своєї специфіки в історію Василівки.

Починаючи від давніх татарських поселень, що знаходилися тут, і до сьогоднішнього дня, коли село розквітає, Василівка ніколи не припиняла дивувати своєю неймовірною природою та гостинністю своїх мешканців.

Усі ці історичні етапи заслуговують нашої поваги і визнання. Спільно ви побудували культурні центри, де вчили дітей та відзначали свята, і ви підтримуєте їх і сьогодні.

Ваша село Василівка - це не тільки історія, але й величезна гордість нашої землі. Нехай ця гордість і далі росте, як село росло та процвітало протягом віків. Бажаємо вам щасливого Дня села і натхнення для майбутніх досягнень!

Нехай Василівка завжди буде місцем, де спільність і тепло важливіші за будь-які ім'я та назви. Дякуємо вам за ваш внесок у розвиток нашої громади та України в цілому. Щасливого свята!

З повагою та найкращими побажаннями Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК