23 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ ПРОЙШЛО 38-Е ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ, ПІД ЧАС ЯКОГО ДЕПУТАТИ УХВАЛИЛИ РЯД ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ

Дата: 25.11.2023 08:41

23 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ ПРОЙШЛО  38-Е ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ, ПІД ЧАС ЯКОГО ДЕПУТАТИ УХВАЛИЛИ РЯД ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ

У роботі сесії взяли участь: депутати, старости, керівники структурних підрозділів сільської ради.

Першочергово розглянули рішення Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1269-VIІI від 22 грудня  2022 року „Про бюджет Вигодянської сільської територіальної громадина 2023 рік” (1554600000).

Одним із головних напрямків видатків з місцевого бюджету є підтримка військовослужбовців які боронять нашу країну. Саме тому на цій сесії депутати одноголосно підтримали рішення про надання субвенції з місцевого бюджету військовій частині А4638  в сумі 500 000 тис.грн.

З метою належного утримання домашніх, свійських  тварин та птиці, недопущення порушення законодавства у сфері захисту тварин від жорстокого поводження на території Вигодянської територіальної громади, забезпечення гуманного ставлення до тварин, санітарного-епідемічного благополуччя винесено на обговорення  проєкт рішення «Про затвердження Правил утримання  домашніх, свійських тварин та птиці на території  Вигодянської територіальної громади».

Депутати затвердили  план діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

Розглянути внесення змін до «Програми соціального захисту  ветеранів війни та інших осіб пільгових категорій на 2023-2025роки), «Програми підтримки  та соціального  захисту  внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік», «Програми соціальної підтримки військовослужбовців, мобілізованих осіб для проходження військової служби під час воєнних дій за незалежність України та членів їх сімей на 2023 рік», «Оздоровлення та  відпочинок дітей Вигодянської сільської  ради на 2021-2023 роки», «Підтримка обдарованих дітей Вигодянської  сільської ради» на 2023-2027 роки, «Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення Вигодянської сільської ради на 2023-2025 роки», «Благоустрій населених  пунктів  на  території Вигодянської   сільської  ради на 2021–2023 роки», «Програми підготовки об’єктів комунальної власності   до   опалювального сезону та  заходи з енергозбереження на 2023-2025 роки» (зі змінами).

Також депутати підтримали проекти рішень, що стосуються земельних питань.

Всі питання, попередньо розглядались на засіданнях постійних профільних комісій та були розміщені на сайті Вигодянської сільської ради, тому додаткових роз’яснень майже не потребували.

Загалом  сесія була дуже  продуктивною, всі  депутати працювали злагоджено і результативно.