Звернення сільського голови з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2023 11:04

Шановні мешканці Вигодянської громади!

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом хочу висловити вам свою щирість та закликати до обдуманої та відповідальної позиції у відношенні до цієї серйозної проблеми.

Проблема ВІЛ-СНІДу – це не лише медична, але й соціальна проблема, яка стосується кожного з нас. У сучасному світі інформація – наш великий союзник у боротьбі з цим захворюванням. Тому дуже важливо розуміти, як захистити себе та своїх близьких.

Давайте виявимо підтримку та турботу одне до одного. Нехай наша громада буде місцем, де відбувається відкритий діалог щодо здоров'я та безпеки. Звертаюся до кожного з вас із проханням долучитися до ініціатив та заходів, спрямованих на просвіту та профілактику.

Нехай цей день стане поштовхом для об'єднання наших зусиль у боротьбі з ВІЛ та СНІДом, а його результатом буде зменшення поширення захворювання та підвищення рівня обізнаності серед нас.

Закликаю всіх відповідально ставитися до свого здоров’я!

Кожен повинен усвідомити всю небезпеку, яку несуть ВІЛ та СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.

Зичу вам всім здоров'я та благополуччя. Разом ми сила!

З повагою - Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК