Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення Вигодянської сільської ради "Про затвердження Правил утримання домашніх, свійських тварин та птиці на території Вигодянської територіальної громади»

Дата: 28.11.2023 19:20

Цей регуляторний акт направлено на забезпечення дотримання законодавства України та врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування, мешканцями, суб’єктами господарювання, профільними комунальними підприємствами та іншими суб’єктами, що утримують тварин.

Упровадження Правил має забезпечити:

- дотримання суб’єктами господарювання та мешканцями вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»;

- свідоме ставлення мешканців до проблеми у сфері утримання домашніх тварин;

- гуманне ставлення до тварин.

- підвищення відповідальності власників домашніх тварин за їх утримання;

- підвищенням рівня дотримання ветеринарно-санітарних вимог власниками домашніх тварин до їх утримання.

Даний проект рішення оприлюднюються з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань. Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 28.11.2023 р. по 27.12.2023 р. включно) у письмовому вигляді на поштову адресу Вигодянської сільської ради вул. Нова, 33-а, село Вигода, Одеський район, Одеська область, 67620 або в електронній формі на електронну адресу:e-mail: selovugoda@ukr.net

Повна редакція зазначеного проекту рішення та аналізів регуляторних впливів буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті  Вигодянської сільської ради  – https://vygoda-gromada.gov.ua/docs/1538666/   з 28 листопада 2023 р.