Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану

Дата: 29.12.2023 11:34

На підставі указу Президента України від 06 листопада 2023 року №734/2023 “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, відповідно до статей 1, 4, пункту 3 частини першої статті 8 закону України “Про правовий режим воєнного стану”, спільного наказу Оперативно-стратегічного угрупування військ “Одеса” та Одеської обласної військової адміністрації від 24 листопада 2023 року №41/9, враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів, з метою максимальної економії електричної енергії:

1. Підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форми власності та галузевої належності, розташованим на території Вигодянської громади до скасування/припинення воєнного стану або до видачі окремого наказу:

- обмежити використання конструкцій зовнішньої реклами, для експлуатації яких використовується електрична енергія, як в межах населених пунктів, так і поза їх межами.

- обмежити використання електричної енергії для освітлення конструкцій та елементів зовнішньої реклами, вітрин та вивісок об’єктів сфери обслуговування, інших об’єктів благоустрою, окрім освітлення вулично - дорожньої мережі, житлових кварталів, та об’єктів сфери охорони здоров’я та освіти.

2. Побутовим споживачам електричної енергії Саратської громади:

- забезпечити максимально економне використання електричної енергії.

- здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень.