До уваги ветеранів війни та осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни

Дата: 17.01.2024 14:56

До уваги ветеранів війни та осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни

З метою реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 15.09.2023 року № 984 «Про реалізацію експериментального проєкту з організації навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості», передбачено, що через Державний центр зайнятості буде запроваджуватися працевлаштування вищевказаних категорій громадян. Зазначені категорії громадян зможуть самостійно обирати професії та проходити, як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку, або підвищення професійної кваліфікації. Важливо, що ветерану та особі з інвалідністю внаслідок війни, а також особам, які супроводжуватимуть особу з інвалідністю внаслідок війни I групи, всі витрати під час отримання нової кваліфікації (освіти), які передбачені, будуть компенсовані.