Проміжні підсумки реалізації «Укрзалізницею» безбар’єрних проєктів

Дата: 19.01.2024 16:28

👩🏼 4 мільйони українців,

🐾120 тисяч наших маленьких, і не дуже маленьких 🙈 друзів (зокрема й один крокодил)…

… від початку повномасштабного вторгнення скористалися послугами Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia – учасниці спільноти «Бізнес без бар’єрів».

Компанія побачила таке різноманіття пасажирів, що питання доступності своєї залізничної інфраструктури стало серед пріоритетів у 2023 році ❗️

Нижче – проміжні підсумки реалізації «Укрзалізницею» безбар’єрних проєктів, за кожним із яких стоїть бажання створювати комфорт для своїх пасажирів.

📲 https://bit.ly/3vAkfgd

Тішимось в Безбар'єрність експертно супроводжувати ці зміни.

💼 «Бізнес без бар’єрів» – спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

#бізнесбезбарєрів