❗❗❗ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС❗❗❗ "Мова – духовний скарб нації" До Міжнародного дня рідної мови 21 лютого!

Дата: 08.02.2024 08:34

❗❗❗ОГОЛОШУЄМО  КОНКУРС❗❗❗
"Мова – духовний скарб нації"
До Міжнародного дня рідної мови 21 лютого!

📌Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. У мові накопичуються досвід попередніх поколінь, історія народу, культура, традиції, інтелектуальний та духовний розвиток етносу. Рішенням про впровадження Дня рідної мови ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи, а також це є важливим кроком до визнання необхідності захистити різноманіття культур та зберігати повагу до мови як показника культури.

📌Сила слова безмежна! Воно здатне робити диво, бо хвилює найтонші струни людського серця. І саме тому до Міжнародного Дня рідної мови з метою формування в учнів любові до рідної мови, бажання її вивчати, удосконалювати мовленнєві здібності та з метою виховання патріотизму, гордості за свою Батьківщину.

📌📌📌Пропонуємо бажаючим прийняти участь у конкурсі написання  своїх віршів:
❗Мова – духовний скарб нації»

Така творчість допомагає виражати свої думки, розвивати художнє мислення та уяву.

Положення Про проведення сільського конкурсу написання віршів рідною мовою «Мова — духовний скарб нації»⤵️⤵️⤵️