Вчора воїни з 406 бригади отримали чергову допомогу від мешканців Вигодянської громади

Дата: 08.02.2024 10:11

Вчора воїни з 406 бригади отримали чергову допомогу від мешканців Вигодянської  громади: маскувальну сітку, яку виготовили члени колективу "Василівські дівчата". Це додає їм не лише додаткового захист, але й відчуття підтримки та вдячності від односельці.

Крім того, хлопці отримали вологі серветки, надані щедрою рукою Наталії Простякової, яка завжди готова допомогти нашим воїнам у будь-який час. Також вони отримали рукавиці для роботи, виготовлені досвідченою майстринею з Кургану, Світланою Курицею, яка вкладає своє серце в кожну деталь своєї роботи.

Ця підтримка від громади - важливий сигнал для наших воїнів, що їхні зусилля та жертви не залишаються непоміченими. Дякуємо кожному, хто долучився до цього благородного діла!