Звернення сільського голови з нагоди Дня спротиву російської окупації Криму

Дата: 26.02.2024 07:29

Шановна громадо! Українці!

В Україні 26 лютого відзначають День спротиву російській окупації Криму. День коли почалося вторгнення москви на Українську землю. День початку війни.

Десять років тому диверсійні групи рашистів почали спроби захопити Крим. Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель Українського Криму увійшли регулярні московитські військові формування.

Однак ворог отримав гідну відсіч. 26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної Ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України.

Під час вторгнення, українські військові-Герої не склали зброю. Вони зробили все можливе, щоб зберегти людей та техніку, прорватися на материкову Україну. Кримські морські піхотинці, авіатори, піхотинці, моряки, які пробилися з Криму, стали елітою Збройних Сил України. Зупинили московську агресію на Донбасі у 2014 році, а зараз гідно захищають українську землю під час повномасштабного вторгнення.

Українські кримчани протягом усіх дев’яти років борються проти окупації Криму. Воюють на всіх фронтах вітчизняної Української війни проти тисячолітнього московського ворога. І вони переможуть. Україна переможе.

Український прапор знову замайорить над тимчасово окупованими Севастополем та Сімферополем.

Бо українська нація – це нація переможців!

Слава Україні!

Слава Українському Криму!