Дата: 02.03.2024 14:45

3 березня 2024 року в Одесі та Одеській області оголошено день жалоби за загиблими внаслідок нічної атаки дронів в результаті якої виникли руйнування багатоквартирного будинку та об’єкту критичної теплової інфраструктури.

Російська держава-агресор вкотре підтвердила, що є найбільшою терористичною організацією світу.

Всі служби міста працюють у посиленому режимі та надають необхідну допомогу людям. Співчуваємо рідним і близьким загиблих, якнайшвидшого одужання постраждалим.

У зв’язку з трагедією, яка сталась і призвела до загибелі людей у день жалоби на всій території області приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Також просимо утриматись від проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач на регіональному та місцевому рівнях.