Спільна справа: чистота та благоустрій у селах Кам'янка та Василівка

Дата: 05.03.2024 09:54

Спільна справа: чистота та благоустрій у селах Кам'янка та Василівка

Працівники Кам'янського дитячого садочку "Вербичка", філії та комунального підприємства взяли на себе прибирання дитячого майданчика та вулиці Центральної у селі Кам'янка. Також колектив дитячого садочку "Колосок" у Василівці долучився до цієї ініціативи, прибравши узбіччя дороги по вулиці Центральній.

Крім того, були також проведені роботи з благоустрою кладовищ у селах Василівка та Кам'янка, облаштувавши їх прилеглі території. Це важлива частина нашої спільної відповідальності перед померлими та пам'ять перед ними.

Дякуємо усім, хто долучився і підтримав спільні зусилля у покращенні наших населених пунктів. Нехай ці ініціативи будуть прикладом спільної дії та згуртованості на користь нашого спільного добробуту.