До уваги мешканців громади!

Дата: 12.03.2024 13:30

До уваги мешканців громади!

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я Вигодянської сільської ради інформує що відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги на придбання твердого побутового палива одному з членів сім'ї (або дружині/чоловіку, або одному з дітей старше 18 років, або одному з батьків) військовослужбовців, мобілізованих осіб під час воєнних дій за незалежність України, зареєстрованих та/або постійно проживаючих на території Вигодянської сільської ради:

заяви на надання даної допомоги приймаються до 31.03.2024 року Центром надання адміністративних послуг за адресою с.Вигода, вул. Миколи Новікова 46.

Нагадуємо до заяви необхідно додати наступні документи:

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія свідоцтва про шлюб (у разі офіційного шлюбу);

- копія свідоцтва про народження військовослужбовця (при зверненні одного з батьків);

- довідка про призов військовозобов'язаного на військову службу під час мобілізації;

- довідка за реквізитами картки для виплат;

- довідка про відсутність заборгованості оплати за водопостачання.

Матеріальна допомога надається один раз за опалювальний період 2023-2024 років на домогосподарство одному із зареєстрованих та постійно проживаючих з числа членів сімей військовослужбовців, мобілізованих осіб або особисто військовослужбовцю чи мобілізованій особі.