Про перейменування вулиць у Вигодянській громаді

Дата: 14.03.2024 14:24

Шановні мешканці Вигодянської громади!

Згідно з вимогами законів України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії" та "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам прав власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", а також у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, вносяться зміни в топонімію на території нашої ради.

Звертаємо вашу увагу на такі перейменування вулиць:

✅Вулиця Гагаріна у с. Вигода Одеського району Одеської області перейменовується на вулицю Крайню.
✅Вулиця О. Матросова у с. Важне Одеського району Одеської області перейменовується на вулицю Садову.
✅Вулиця 40 років Перемоги у с. Петрове Одеського району Одеської області перейменовується на вулицю Перемоги.
✅Вулиця Гагаріна у с. Василівка Одеського району Одеської області перейменовується на вулицю Виноградну.
✅Вулиця Комарова у с. Василівка Одеського району Одеської області перейменовується на вулицю Хутірську.

📢 Звертаємо вашу увагу, що перейменування вулиць здійснюється без зміни 📫 поштових номерів житлових будинків, установ та споруд.

📢 Будь ласка, майте на увазі, що всі правовстановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, тендерна документація, договори, паспорти та інші документи📃, які містять назву перейменованих вулиць, залишаються чинними з урахуванням вимог законодавства.

Дякуємо за розуміння та співпрацю. Разом ми будемо підтримувати нашу незалежність та культурну спадщину.