ФАО надасть українським фермерам насіння сої та соняшника для весняної посівної кампанії

Дата: 19.03.2024 13:03

Щоб отримати допомогу, потрібно подати заявку через Державний аграрний реєстр до 24 березня 2024 року.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно із Міністерством аграрної політики та продовольства України розпочинають нову програму підтримки українських фермерів через надання насіння сої та соняшника для весняної посівної кампанії.

Подати заявки на участь у програмі можуть малі та середні фермерські господарства та сільгоспвиробники із прифронтових областей, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.

Детальніше - https://1ll.ink/UyIV1