Дата: 19.03.2024 13:04

🌟 Вчора, 18 березня, старшокласники Петрівської гімназії отримали надзвичайно важливу інформацію від волонтерів Міжнародного комітету порятунку та спеціалістів Інклюзивно-ресурсного центру! Розмова на тему "Профілактика ВІЛ і СНІД: Що треба знати підлітку, щоб захистити себе" пройшла в дружній, відкритій атмосфері.

Учні з увагою слухали і активно взяли участь у дискусії, задавши безліч питань, що показує їхню зацікавленість у даній темі. Експерти з комітету надали цінні поради щодо здорового способу життя та важливості профілактики, що сприяє не лише фізичному, але й емоційному благополуччю.

Дякуємо організаторам за ініціативу та нашим старшокласникам за відкритість та увагу до таких важливих питань!