📖✨ Світ поезії — магічний та неповторний! ✨📖

Дата: 21.03.2024 17:09

📖✨ Світ поезії — магічний та неповторний! ✨📖

У Кам'янській філії КЗ "ЦКДТ" зібралася затишна аудиторія, готова зануритися у світ творчості та поезії до Всесвітнього дня поезії. Ця зустріч стала незабутньою для всіх присутніх!

На цьому заході присутні познайомились із творчістю двох талановитих поетес — Антоніни Анатоліївни Скакун та Олени Федорівни Чіхіревої. Вони вразили публіку своїми віршами, пронизаними любов'ю до рідної землі та відданістю мистецтву слова.

Творчу зустріч розпочала завідуюча філії, Людмила Карпенко. Чуттєвість та глибина поетичного слова авторок доторкнулися до сердець усіх присутніх. Діти з захопленням слухали та долучалися до поетичної подорожі своїми віршами.

Ця зустріч не лише дарувала радість відкриття нових талантів, а й натхнення для власних літературних творінь. Гості виразили щиру вдячність за теплу атмосферу та неповторну творчість поетес, а також побажали натхнення та нових творчих здобутків у майбутньому.

Кожен учасник отримав невеликий подарунок на згадку про цей вечір, а філії залишили у книзі відгуків та побажань теплі слова вдячності. Всім бажаємо творчого натхнення та успіхів у майбутніх творчих пошуках! 🌟📚