Робота старости

Дата: 25.03.2024 11:26

У п'ятницю, 25 березня, староста Березанського старостинського округу, Світлана Владическу разом із начальником відділу земельних відносин, екології та сільського господарства Олександром Охнаровичем, та депутатом Оксаною Комар відвідали село Петрове.

Головною метою зустрічі було вирішення земельних питань мешканців багатоквартирного будинку. Представники влади вислухали всі проблеми та обговорили можливі шляхи вирішення цих питань.

Крім того, у цей день Світлана Анатоліївна провела особистий прийом громадян у селі Петрове. Це стало можливістю для жителів висловити свої проблеми та запитання безпосередньо старості.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цих зустрічах та долучився до вирішення питань, що стосуються життя громади. Наша спільна робота допомагає зробити нашу ТГ кращим місцем для життя!