Привітання з Днем Національної гвародії України

Дата: 26.03.2024 08:46

Шановні воїни-гвардійці!

Щиро вітаю вас із Днем Національної гвардії України! Сьогодні ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави. Тих, хто з гідністю і честю боронить свободу країни та її громадян.

Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають рішучих дій. Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу. Стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування.

Від імені Вигодянської територіальної громади дякую кожному нацгвардійцю за вірність Присязі, відданості Українському народові!

Щиро бажаю усім гвардійцям, міцного здоров`я, успіхів у військовій підготовці, миру і злагоди, сил та оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, удачі та перемог у військових завданнях.

Хай Господь вас обороняє, людська вдячність та любов до рідної землі надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння Українському народу.

Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче - своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі.

Слава Національній гвардії України!

Вічна шана та пам’ять загиблим Героям!

Ваш подвиг не забудемо ніколи!

З повагою - Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК