Роботи з благоустрою у Кам'янському старостинському окрузі

Дата: 03.04.2024 14:29

Доводимо до відома мешканців Кам'янського старостинського округу про початок процесу укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів на території округу та старт процесу встановлення контейнерів для збору сміття.

Завдяки спільним зусиллям Вигодянської сільської ради, старости та працівників комунального підприємства "Кам'янське", мешканцям сіл Кам'янка та Червона Гірка буде забезпечено належне та ефективне вивезення сміття, що допоможе зберігати чистоту у населених пунктах та навколишнє середовище!

Не забувайте, що кожен з нас має відповідальність за дбайливе відношення до природи та середовища. Сортуйте сміття та використовуйте контейнери за призначенням! 💚

Дякуємо за співпрацю та зверніть увагу на нові контейнери, які з'являться на ваших вулицях найближчими днями! 🗑️🌿