До уваги громадян!

Дата: 03.04.2024 14:47

До уваги громадян!

Для отримання адміністративних послуг та мінімізації часу перебування у чергах, достатньо попередньо зареєструватися до електронної черги онлайн. Відповідний сервіс доступний за посиланням   Електронна черга: Відділ ЦНАП (toolkit.in.ua):

Під час реєстрації в електронній черзі, необхідно обрати зручний для Вас час , а також дату відвідування відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Увага!  У разі, якщо Ви прийшли на оформлення документів з талоном попереднього запису (реєстрація до електронної черги на сайті) і обраний вами час співпав з відключенням електропостачання, повітряною тривогою або іншими технічними причинами — талон буде дійсний протягом усього поточного робочого дня відділу.