Як залучати фінансування на закупівлю насіння, пального, добрив, ЗЗР

Дата: 04.04.2024 14:53

💥 Навесні перед більшістю аграріїв постає одне й те ж запитання: як залучати фінансування на закупівлю насіння, пального, добрив, ЗЗР. Особливо гостро воно стоїть сьогодні, коли вартість виробничих ресурсів висока, а ціни на зерно – низькі.

📍 Щоб підтримати фермерів у цей надскладний час, Програма USAID АГРО співпрацює з трьома постачальниками – Ukravit, Адама Україна та Агро Арена, – які надають ММСП необхідні насіння, паливо, добрива та ЗЗР на умовах товарного кредиту.

Лише в межах підготовки до цьогорічної весняної посівної, такою можливістю вже скористалися 427 агровиробників, які придбали необхідних ресурсів на суму близько 420 млн грн.

Завдяки тому, що аграрії оперативно та своєчасно отримують всі матеріально-технічні ресурси, вони можуть розраховувати на гарний врожай та продовжувати роботу.  А отже, постачати українцям та світовим ринкам якісне продовольство, що також приносить фінансові ресурси економіці України для оборони та стійкості. За два останні роки повномасштабної війни українські с/г виробники забезпечили своїй державі понад $45 млрд валютного виторгу та збирали рекордні врожаї. Вони щодня доводять, що працюватимуть на своїй землі, щоб не сталося. А ми маємо за честь всесторонньо підтримувати їх на цьому шляху!

Усі деталі про участь у проєктах, що реалізуються за підтримки Програми USAID АГРО, – на веб-сайтах наших партнерів:
✅ ️Адама Україна: www.adama.com/ukraine/ua/credit_corridor
✅️ Ukravit: www.ukravit.ua/usaid/