Дата: 05.04.2024 09:24

🏆 Збірні Вигодянської сільської ради з футболу гідно представила нашу громаду на зональних змаганнях "Шкіряний м'яч", які відбулися 3 квітня в рамках обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Дівоча команда здобула заслужене друге місце, показавши вражаючі навички та високий рівень гри. Їхні зусилля та впертість вивели нашу спільноту на високий рівень на спортивній арені серед школярів.

Хлопчача команда також заслуговує нашої поваги за третє місце, продемонструвавши відмінний футбольний талант та великий потенціал для майбутніх змагань.

Вітаємо переможців та всіх гравців з цим вражаючим досягненням! Нехай ця перемога буде лише початком нових спортивних звершень для нашої команди. 💪🎉