Звернення сільського голови з нагоди 80-ї річниці визволення сіл Кам'янського старостинського округу

Дата: 07.04.2024 10:21

Шановні мешканці Кам'янки та Червоної Гірки!

Сьогодні ми відзначаємо величну 80-ту річницю визволення наших сіл від нацистських окупантів. Ця дата є символом нашої незламної волі та відданості ідеалам волі та свободи. Нехай пам'ять про тих, хто жертвував своїми життями за нашу свободу, завжди залишається в наших серцях. Разом ми збережемо і продовжимо розвивати наше благополуччя та мирне співіснування.

Нехай цей день стане днем єдності, взаємопідтримки та віри у майбутнє. Нехай він засвітить наш шлях надією на перемогу в теперішній російсько-українській війні та подарує довгоочікуваний мир на нашій рідній землі.

Сьогодні разом ми відзначаємо не лише минуле, а й згуртовуємось для майбутнього!

Слава героям, які визволяли наші землі! Слава героям, які зараз боряться за суверенітет та незалежність України!

З повагою - Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК