Триває щорічна Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”

Дата: 13.04.2024 20:00

Триває щорічна Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”. Естафету з благоустрою території підхопили технічні працівники закладів загальної середньої освіти та колективи закладів дошкільної освіти Вигодянської громади.

У цю п'ятницю вони взяли участь у масштабній ініціативі, спрямованій на покращення довкілля та благоустрій нашої громади.

Разом вони об'єднали зусилля з метою очищення від сміття узбіччя доріг, що простягаються від села Кам'янка до Біляївського перехрестя. Завдяки спільним зусиллям та відданості добрій справі, вдалося зібрати велику кількість сміття й відходів, щоб наші території стали чистішими і більш привабливими для мешканців та гостів ТГ.

Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК висловлюють щиру вдячність кожному, хто приєднався до ініціативи. Це чудовий приклад того, як спільними зусиллями ми можемо змінювати світ навколо нас до кращого. Нехай ця ініціатива стане початком для нових спільних проектів та сприятиме формуванню екологічно свідомого суспільства.