Дата: 25.04.2024 14:31

📍🇺🇦 ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023» ПРОДОВЖЕНО ДО 10 ТРАВНЯ 2024 РОКУ.

🔷 У листопаді 2023 року Асоціація благодійників України оголосила 17-й Національний конкурс «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України». Сьогодні ми продовжуємо термін прийому заявок на конкурс до 10 травня 2024 року (включно).

🔶 Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку та в форматі word надіслати її на електронну адресу конкурсу. Заповнюючи заявку, необхідно обов'язково вказати конкурсні номінації. Участь у конкурсі безоплатна.

🔷 У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

🔶 Також нагадуємо, що окрім національного конкурсу, цьогоріч оголошено 8 регіональних конкурсів у 8 областях України.

📍 Детальніше про конкурс, завантажити конкурсну заявку та ознайомитися з умовами участі у національному та регіональних конкурсах за лінком: http://surl.li/synlp

Charitymay.com - БФ "Благомай", Ресурсний центр ГУРТ: Портал змінотворців, Олександр Максимчук, Володимир Демчак, Анжеліка Рудницька, Larisa Mudrak, Oleksandr Oliynyk, Карітас Полтава, Caritas Odesa UGCC, Дмитро Костирко, Обласний благодійний фонд "Доброта та Довіра"', Дерево Мого Життя, Центр ділового партнерства у Львові, Карітас Запоріжжя,