Запрацювала електронна карта послуг для ветеранів війни

Дата: 25.06.2024 09:36

⚡️В Україні запрацювала електронна карта послуг для ветеранів війни

❗️Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих оборонців знайти необхідні послуги, які надаються державою або різноманітними організаціями.

Про це повідомляє  Міністерство у справах ветеранів України.

❗️Тут зібрана інформація та адреси організацій, які надають психологічну підтримку, медичні послуги, проводять заходи з патріотичного виховання, а також надають інші послуги з розвитку ветеранських об’єднань, підприємницьких ініціатив ветеранів тощо.

▪️Алгоритм роботи з сервісом:

• Перейти за посиланням (https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiMjg4NTQyODEtZTU1OC00ODk2LTk4MDUtMjVmZmJjZjA0YmQyIiwidCI6IjVjM2NjODcwLTZlMGUtNDc1Mi1hMmVlLTZkMjlmZTE1NmM3NSIsImMiOjl9) на сайт з електронною мапою.

• Обрати потрібну область, громаду, тип послуг.

• У таблиці, що відкриється, ознайомитись з описом опцій, які надаються у межах обраної послуги.

• Обрати організацію та відвідати її за вказаною адресою для отримання потрібних послуг.

▪️Для полегшення пошуку необхідних сервісів електронний ресурс дає змогу відфільтрувати інформацію за такими критеріями:

• місцем надання послуг в областях і громадах;

• типами послуг;

• їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.

❗️Для зручності користувачів і повноти даних електронна карта оновлюватиметься щодня.