З сумом повідомляємо, що в четвер відбудеться мітинг прощання з нашим захисником Калібером Вадимом

Дата: 21.05.2024 15:55

З сумом повідомляємо, що в четвер відбудеться мітинг прощання з нашим захисником. На привеликий жаль обірвалося життя Калібера Вадима Петровича, який народився 01 грудня 1967 року, в селищі Дослідне, взяв шлюб, та переїхав в село Вигода, де народили доньку та сина, де і прожив все своє життя, яке так трагічно обірвалося. Від початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати свою Батьківщину, і свою родину, служив в 128 батальйоні 35 бригади.

Прощання та організація коридору шани розпочнеться в четвер о 10:00 годині біля помешкання військовослужбовця. Вічна пам'ять загиблому герою, він назавжди залишиться у серцях кожного мешканця нашої громади. Хай покоїться з миром чиста й світла душа Вадима. Вічна пам’ять захисникові і всім, хто поклав своє життя в бою із російськими загарбниками.