Прощання з Безвершук Олександром Васильовичем

Дата: 17.07.2024 10:53

З сумом повідомляємо, що в четвер відбудеться прощання з нашим захисником Безвершук Олександром Васильовичем, який загинув від російської ракетної атаки.

Прощання та організація коридору шани розпочнеться в четвер о 08:30 годині біля помешкання військовослужбовця. Вічна пам'ять загиблому герою, він назавжди залишиться у серцях кожного мешканця нашої громади. Хай покоїться з миром чиста й світла душа Олександра. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Вічна пам’ять всім, хто поклав своє життя в бою із загарбниками.