Сьогодні провели в останні путь Безвершук Олександра Васильовича

Дата: 18.07.2024 14:30

Сьогодні провели в останні путь Безвершук Олександра Васильовича.

Коридор шани та прощання розпочався о 08:30. Жителі села зустріли воїна «живим коридором» та провели в останню путь. Для всіх нас Олександр Васильович був, є і буде прикладом мужності й відваги, гідним оборонцем нашої держави, він загинув за мир, за правду, за рідну мову, за рідну землю. Він той, хто боронив нашу землю від російського окупанта, виборював нам майбутнє!

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять загиблого захисника, якому не судилося прожити довге і щасливе життя. Після чого, всією громадою провели траурний кортеж до місця останнього спочинку.

Поховали захисника на кладовищі в с. Вигода на Алеї Слави. Літургію відслужили протоієреї Вигодянської громади.

Хай покоїться з миром чиста й світла душа Олександра. Вічна пам’ять захисникові і всім, хто поклав своє життя в бою із російськими загарбниками.

Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас! Допоки в наших серцях живуть такі Герої – буде жити Україна!

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Спи спокійно, Герою. Вічна пам'ять і вічна Слава!

Слава Україні! Героям Слава!