19 серпня Всесвітній день гуманітарної допомоги

Дата: 19.08.2024 10:57

Щороку 19 серпня з ініціативи ООН відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги. Це свято було засноване для вшанування мужності й самовідданості гуманітарних операторів усього світу.

Через збройну агресію, в Україні гуманітарні потреби мешканців нашої країни постійно зростають. Тисячі відданих справі гуманітарних працівників з багатьох країн світу докладають зусиль для надання допомоги нашій країні.

Так, з початку повномасштабного вторгнення, мешканцям Вигодянської громади надавали гуманітарну допомогу Вигодянська сільська рада, Координаційний гуманітарний штаб Одеської районної державної (військової) адміністрації, а також благодійні та громадські фонди, організації:

БО «Добрий Самарянин»

Агентство ООН

ЮНІСЕФ

ГО «10 квітня»

ГР «Віра, Надія, Любов»

БФ «Вітри змін»

Товариство Червоного Хреста

БФ "Карітас Одеса УГКЦ"

БО «Ukraine Assistance Organization UAO»

ГО "Жінки Біляївщини"

International Rescue Committee

ГО «Міць єднання»

БФ «Милосердя Біляївщини»

Norwegian Church Aid

БФ «Ранок відродження»

Завдяки яким, мешканці нашої громади були забезпечені теплими ковдрами, постільною білизною, кухонними наборами, теплим взуттям, теплим одягом для дітей, продуктовими наборами, дорослими та дитячими засобами гігієни, грошовою допомогою, медикаментами, підгузками для дорослих маломобільних осіб та ін.

Небайдужі мешканці нашої громади також стали часткою волонтерського руху, якими було підготовлено маскувальні сітки, окопні свічки, килимки, теплі шкарпетки та багато іншого для наших захисників.

Варті уваги і господині нашої громади, майстри кулінарної справи, які готують неперевершені смаколики нашим захисникам.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто за покликом серця допомагає людям! Дякуємо за ваш ентузіазм, доброту! Низький уклін вам за неоціненну допомогу! Терпіння вам, щирої вдячності від людей, незламної волі в подоланні труднощів, здійснення мрій і бажань!

Миру усім нам!