USAID допомогло провести дослідницькі й аналітичні заходи

Дата: 28.08.2024 14:01

U.S. Embassy Kyiv Ukraine

USAID Ukraine - USAID Україна

Розбудова стійкої системи громадського здоров’я

Ти як?

#тияк

Оксана – керівниця Координаційного центру з психічного здоров'я Кабінету міністрів України; вона також є головою громадської організації «Безбар’єрність», що допомагає підтримувати ментальне здоров'я всіх українців, які сьогодні живуть в умовах війни, розв'язаної Росією, та готувати Україну до тривалого шляху, що лежить попереду – шляху до відновлення.

«Насправді війна ще більше загострює наше розуміння. Ми воюємо «проти», і дуже чітко розуміємо, проти чого; але ми воюємо і «за» – за людину, за її внутрішній світ, за її самопочуття, і головне – за гідність».

USAID допомогло провести дослідницькі й аналітичні заходи, що створили підґрунтя для розробки Всеукраїнської програми ментального здоров'я, і продовжує надавати свою підтримку Оксані й іншим фахівцям у цій сфері, які сприяють відновленню України.

🇺🇸 Oksana is the head of the Coordination Center for Mental Health of the Cabinet of Ministers of Ukraine, and the Chairperson of Barrier Free, an organization supporting the mental health of all Ukrainians as they continue to live through Russia’s war, and preparing Ukraine for the long road ahead as the country recovers.

“In truth, the war has further sharpened our understanding. We are fighting against something, and we clearly understand what that is. But we also understand what we are fighting for: for humanity, for one’s inner world, for one’s well-being, and most importantly, for dignity.”

USAID supported the research and analysis that informed the development of Ukraine’s National Mental Health Program, and continues to support the work of Ukraine’s mental health experts like Oksana as they support Ukraine’s recovery.