10 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Вигодянської сільської ради

Дата: 11.10.2024 10:06

10 жовтня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Вигодянської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Алли РИБАЧОК.

У ході засідання було розглянуто низку питань із різних важливих сфер життєдіяльності громади.

До порядку денного увійшло 15 питань. Ось деякі питання із списку:

1. Про відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

2. Про привітання громадян, яким виповнилося 90, 95, 100 років.

3. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

4. Про затвердження Плану заходів до Дня працівників сільського господарства на території сільської ради.

Членами виконавчого комітету розглядалися питання культурного, соціального та бюджетного спрямування.

По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Вигодянської сільської ради.