ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ с.БЕРЕЗАНЬ ТА с.ВАСИЛІВКА ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ СЕЛА!!!

Дата: 14.10.2024 09:20

Шановні мешканці сіл Березань та Василівка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди гарного свята — Дня села! Свята, яке відзначають усі, хто його любить. Саме любов до маленької батьківщини надихає вас щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідному селі.

В цей святковий день від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. А селу – процвітання, стабільності та розвитку.

Зі святом!

З повагою, Вигодянський сільський голова –Алла РИБАЧОК