І знову сумна звістка сколихнула нашу громаду

Дата: 14.10.2024 11:51

Звістка про смерть українських захисників завжди є важкою і болісною…

Ще один український військовий, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов від нас.

З глибоким сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання загинув уродженець с. Зоряне, Колесніченко Микола Федорович, 29.04.1986 року народження будучи вірним військовій присязі, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.

Обірвалось життя Героя 10 жовтня 2024 року в районі населеного пункту Невське, Сватівського району, Луганської області.

Вся Вигодянська громада глибоко сумує та співчуває рідним. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищає нашу державу.

Низький уклін нашому воїну-захиснику!!!

Вічна пам’ять і слава Герою!!!

Про дату зустрічі та поховання воїна буде повідомлено додатково.