Щодня взаємодіяти з десятками нових людей

Дата: 15.10.2024 15:57
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

🫶 Щодня взаємодіяти з десятками нових людей.

💔 Дуже різних, з різними долями: хтось пережив полон чи дивом виїхав з окупації, має інвалідність або ж є самотньою людиною старшого віку. Це й багатодітні родини, які опинилися у скруті, і внутрішньо переміщені особи, які залишили рідні домівки у пошуках більш безпечного місця.

🫂 Знайти слова підтримки для кожного прагнуть у благодійному фонді Карітас Коломия. Утім, не завжди це легко вдається. У власному досвіді працівники накопичили чимало кейсів, які потребували роз’яснення та рекомендацій щодо правильності / неправильності дій в конкретних ситуаціях.

Розібратися у тонкощах коректної комунікації представникам фонду допомогла експертка ГО Безбар'єрність Svitlana Hnatiuk під час виїзного тренінгу, що відбувся у рамках проєкту «Реагування на критичне становище ВПО та постраждалого місцевого населення: посилення громад у східних та західних областях України» за підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.

🏠 Мета заходу – забезпечити доступність послуг, зробити сервіси та допомогу максимально відкритими для всіх відвідувачів, незалежно від фізичних відмінностей, віку чи соціального статусу. Учасники тренінгу посилили знання з питань безбар’єрності, дізналися про нові підходи у роботі з людьми з інвалідністю та іншими вразливими категоріями населення.

🗒️ Теорія у поєднанні з практичними завданнями допомогли працівникам благодійного фонду глибше зрозуміти важливість безбар’єрного середовища. Учасники активно ділилися своїми враженнями та обговорювали, як отримані знання зможуть поліпшити їхню щоденну діяльність у допомозі людям.

💬 «Також ми багато часу приділили розумінню та ідентифікації бар’єрів, зокрема фізичних. Як приклад взяли будівлю, у якій розташований благодійний фонд, перевірили її на рівень доступності і водночас обговорили, як його можна підвищити та з чого, власне, почати», – зазначила Світлана Гнатюк.

Під час тренінгу експертка надала консультації стосовно усіх напрямків безбар’єрності: окрім фізичної доступності також йшлося про впровадження практичних компонентів інформаційної, цифрової, економічної, освітньої та суспільно-громадянської безбар’єрності.

📕 Більше про складові безбар’єрності та етику взаємодії з різними людьми у «Довіднику безбар’єрності» (📲 https://bf.in.ua) – посібнику з толерантного спілкування, створеного за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «Безбар'єрність»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь