14-а сесія VIII скликання від 08 жовтня 2021 року

1.Про розробку Стратегії розвитку Вигодянської  територіальної громади  на період  до 2027 року.

2.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIII скликання від  23 грудня 2020 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік».

3.Про затвердження розпоряджень по Вигодянській сільській раді, прийнятих в міжсесійний період та наказів по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради прийнятих в міжсесійний період;

4.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №24-VIII скликання від 23 грудня 2020 року « Про затвердження соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки».

5.Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради №220-VIII скликання від 04 березня 2021 року «Про затвердження Програми відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами по Вигодянській сільській раді Одеського району одеської області».

6.Про внесення змін до рішення Вигодянської сільської ради №125-VIII скликання від 04 березня 2021 року « Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік».

7.Про внесення змін до рішення № 17 – VIІI скликання від 10.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Вигодянської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів».

8.Про затвердження Положення про Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту виконавчого комітету  Вигодянської сільської ради.

9.Про затвердження положень про виконавчі органи,статутів закладів, комунальних установ, підприємств Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області,у новій редакції.

10.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №36 - VIII від 23 грудня 2020 року від «Про утворення старостинських округів та затвердження Положення про старосту».

11.Про клопотання перед Міністерством культури України  щодо погодження припинення діяльності бібліотек-філій, що перебувають у комунальній власності Вигодянської територіальної громади.

12.Про клопотання перед Міністерством культури України щодо погодження виключення з базової мережі (закриття)Червоногірського сільського Клубу  на території Вигодянської сільської ради.

13.Про створення комунального закладу « Центру культури та дозвілля» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області з філіями.

14.Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Вигодянської сільської ради.

15.Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на 2022-2025 роки.

16.Про затвердження  Програми  національно-патріотичного виховання  дітей та молоді Вигодянської сільської ради на 2021-2025 роки.

17.Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на 2021- 2025 роки.

18.Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки.

19.Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на 2022-2025 роки.

20.Про виплату компенсації за невикористану відпустку Вигодянському сільському голові.

21. Земельні питання.