15-а сесія сільської ради від 22 листопада 2021 року

1. Про хід виконання бюджету сільської ради за 9 місяців 2021 року.
  2. Звіт про виконання бюджету Вигодянської сільської ради за 9 місяців 2021 року

3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIII скликання від  23 грудня 2020 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік».
  4. Пояснювальна записка № 17 до проєкту рішення Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIII скликання від 23 грудня 2020 року "Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік"
  5. Пояснювальна записка № 18 до проєкту рішення Про внесння змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIІI  від 23 грудня 2020 р. „Про місцевий бюджет Вигодянської  сільської  ради  на 2021 рік”.
  6. Додаток 1 до проєкту рішення "Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIII скликання від  23 грудня 2020 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік».
  7. Додаток 2 до проєкту рішення "Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIII скликання від  23 грудня 2020 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік».
  8. Додаток 3 до проєкту рішення "Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIII скликання від  23 грудня 2020 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік».
  9. Додаток 5 до проєкту рішення "Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIII скликання від  23 грудня 2020 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік».
  10. Додаток 6 до проєкту рішення "Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 41-VIII скликання від  23 грудня 2020 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2021 рік»
  11. Про затвердження розпоряджень по Вигодянській сільській раді, прийнятих в міжсесійний період та наказів по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради прийнятих в міжсесійний період.
  12. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №24-VIII скликання від 23 грудня 2020 року « Про затвердження соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на території Вигодянської сільської ради на 2021-2023 роки».
  13. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 9-VIII скликання від 07 грудня 2020 року «Про затвердження Регламенту Вигодянської сільської ради».
  14. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Вигодянської сільської  ради та затвердження Положення про нього.
  15. Про надання дозволу на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Вигодянської сільської ради.
  16. Про внесення змін до рішення № 17 – VIІI скликання від 10.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Вигодянської  сільської ради, загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів» .
  17. Про утворення Відділу соціального захисту населення Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області у статусі юридичної особи.
  18. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Вигодянської сільської ради
  19. Про передачу основних засобів, індивідуально визначеного майна в господарське відання комунальному підприємству «Виробниче управління житлово-комунального господарства с.Василівка».
  20. Акти прийманння-передачі основних засобів, індивідуально визначеного майна КП "ВУЖКГ с.Василівка"
  21. Про включення нерухомого майна до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності Вигодянської територіальної громади, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, затвердження умов оренди майна та оголошення аукціонів
  22. Про основні заходи у сфері цивільного захисту Вигодянської сільської ради на 2022 рік.
  23. .Земельні питання