18-а сесія сільської ради від 17 лютого 2022 року

1.Про розгляд звернення депутатів Одеської обласної ради до мешканців територіальних  громад сіл, селищ, міст області, сільських, селищних, міських голів територіальних громад області щодо збереження миру, консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості.

2.Про виконання місцевого бюджету за 2021 рік.

Пояснювальна записка до іршення Про виконання місцевого бюджету за 2021 рік

3.Про роботу дільничних офіцерів поліції щодо боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку  на території сільської ради

4.Про надання іншої субвенції  загального фонду  з місцевого бюджету Вигодянської сільської ради Усатівській сільській раді на відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2022 рік.

5.Про затвердження Програми відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами по  Вигодянській сільській раді Одеського району Одеської області на 2022 рік.

6.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 24 від 23.12.2020 року « Про затвердження соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на території сільської ради».

7.Про затвердження Програми оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1-3 категорії, учасників бойових дій на території Республіки Афганістан та на території інших країн, один раз на рік за рахунок місцевого бюджету на 2022-2025 роки.

8.Про проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення.

9.Про затвердження  розподілу коштів на 2022 рік  по Програмі «Локалізація та ліквідація амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Вигодянської сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.

10.Про затвердження  розподілу коштів на 2022 рік по Програмі «Благоустрій населених пунктів  на території Вигодянської сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.

11.Про затвердження  розподілу коштів на 2022 рік  по Програмі «Фінансової підтримки  комунальних підприємств Вигодянської» сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.

12.Про затвердження  розподілу коштів на 2022 рік  по Програмі «Оздоровлення та відпочинок дітей на території Вигодянської сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.

13.Про затвердження  розподілу коштів на 2022 рік по Програмі „ Розвиток культури  на території Вигодянської  сільської  ради на 2021 – 2023 роки”.

14.Про затвердження  розподілу коштів на 2022 рік по Програмі „ Розвиток фізичної культури і спорту на території Вигодянської сільської  ради на 2021 – 2023 роки.

15.Про затвердження Програми «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022 рік».

16.Про затвердження програми  підготовки молоді до служби в Збройних Силах України по Вигодянській сільській раді на 2022 рік.

17.Про затвердження Програми  «Соціальний автобус» на території Вигодянської сільської  ради на 2022-2024 роки».

18.Про внесення змін і доповнень до рішення сесії Вигодянської сільської ради №  369- VIII від  26 червня 2021 року «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

19.Про  встановлення  вартості  харчування  дітей  у  закладах дошкільної освіти  Вигодянської сільської ради у 2022 році.

20. Про звітування депутатів сільської  ради, голів постійних   депутатських комісій, старост  за 2021 рік

21.Про  виконання Плану соціально-економічного  розвитку Вигодянської  сільської  ради на 2021рік.

23.Про затвердження   Положення  про   проведення   конкурсу  на заміщення  вакантної  посади  керівника  комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Вигодянської сільської ради.

24.Про затвердження програми «Про забезпечення проведення заходів мобілізації та територіальної оборони по Вигодянській сільській раді у 2022 році»

25.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 968-VIII скликання від  23 грудня 2021 року «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік».

- Пояснювальна записка №  1  до рішення № 1058 - VIII від  17.02. 2022 року „Про внесення змін і доповнень до рішення сесії Вигодянської  сільської  ради № 968 -VIIІ  від 23 грудня 2021 р. „Про місцевий бюджет Вигодянської  сільської  ради Одеського району  Одеської області  на 2022 рік”

- Пояснювальна записка №  2  до рішення № 1058 - VIII від  17.02. 2022 року „Про внесення змін і доповнень до рішення сесії Вигодянської  сільської  ради № 968 -VIIІ  від 23 грудня 2021 р. „Про місцевий бюджет Вигодянської  сільської  ради Одеського району  Одеської області  на 2022 рік”

26.Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Вигодянської  сільської ради на 2022 рік.

27.Про затвердження  плану  організаційно-масової роботи сільської  ради  на 2022 рік.

28.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради № 979-VIII cкликання від 23 грудня 2021 року «Про включення нерухомого майна до Переліку  першого типу об’єктів оренди комунальної власності Вигодянської  територіальної громади , щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні,затвердження умов оренди майна та оголошення аукціонів».

29.Про встановлення умов оплати праці працівників комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Вигодянської сільської ради

30..Про умови оплати праці працівників комунальних підприємств сільської ради.

31.Про встановлення ставок земельного податку на 2022 рік по Вигодянській сільській раді

32.Про надання дозволу на розроблення  Комплексного плану просторового розвитку території Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області

33.Про внесення земельних ділянок несільськогосподарського призначення в перелік земельних ділянок, які можуть підлягати продажу на 2022 рік.

34. Земельні питання.