21-а сесія VIII скликання від 03.06.2022 року

1. Про  виконання бюджету сільської ради за І квартал 2022 року

- Пояснювальна записка "Про виконання бюджету сільської ради за І квартал 2022 року

1. Про затвердження ставок орендної плати за землі комунальної власності на території Вигодянської сільської  ради на 2022 рік.
  1. Про внесення змін до рішення № 17 – VIІI скликання від 10.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Вигодянської  сільської ради, загальної чисельності апарату ради та  її виконавчих органів»
  1. Про створення місцевої пожежної охорони Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області

- Штатний розпис  Місцевої пожежної охорони Вигодянської сільської ради

1. Про внесення змін та затвердження Статуту КП ВС «Водограй» в новій редакції.
  1. Про утворення добровільного формування цивільного захисту на території Вигодянської сільської територіальної громади.
  1. Про перейменування вулиці Московської  у селі Зоряне.
  1. Про надання щорічної відпустки сільському голові.
  1. «Про внесення змін до рішення   №10-VIІI від 07.12.2020р  «Про постійні комісії Вигодянської сільської ради»(зі змінами)»